Hledání

(11) jednotlivé investice » Planá nad Lužnicí, Voborská ulice – zokruhování vodovodu a rekonstrukce kanalizace

Planá nad Lužnicí, Voborská ulice – zokruhování vodovodu a rekonstrukce kanalizace   V Plané nad Lužnicí v ulici Voborská bude Vodárenská společnost Táborsko s.r.o., jako investor, provádět rekonstrukci kanalizační stoky a výstavbu nové části vodovodního ...

(15) jednotlivé investice » Prodloužení kanalizace v Jordánské ulici, Tábor

Prodloužení kanalizace v Jordánské ulici Vodárenská společnost Táborsko s.r.o. připravuje novou investiční akci. V Táboře, v ulici Jordánská bude provedena nová kanalizace DN 150.

(16) jednotlivé investice » Rekonstrukce kanalizace a vodovodu v Krátké ulici

Rekonstrukce vodovodu a kanalizace v Krátké ulici v Táboře začíná Vodárenská společnost Táborsko v koordinaci s odborem investic a strukturálních fondů města zahájí v těchto dnech v ulici V Krátké v Táboře výměnu vodovodního a kanalizačního řadu, teplovodu a sdělovacích kabelů.

(17) jednotlivé investice » Rekonstrukce kanalizace, Sezimovo Ústí, ulice Dr. E.

Uzavření Cesty mládeže a dopravní omezení na silnici E 55 si vyžádá další etapa rekonstrukce kanalizace ve městě Sezimovo Ústí. Ta bude pokračovat pracemi na významném kanalizačním sběrači, který odvádí téměř veškeré odpadní vody ze Sezimova Ústí II.

(18) jednotlivé investice » Rekonstrukce vodovodu a kanalizace v Sezimově Ústí ulici Pod Vrbou se pravděpodobně zpozdí

Jak jsme informovali v květnu t.r., byly započaty práce na rozsáhlé rekonstrukci vodovodu a kanalizace včetně přípojek v Sezimově Ústí, ulici Pod Vrbou. Během dosavadní realizace prací se ukázalo, že přepojování stávajících kanalizačních přípojek je vzhledem ke změně jejich tras velmi složité.

(19) jednotlivé investice » Rekonstrukce vodovodu Vaníčkova ulice Sezimovo Ústí

Rekonstrukce vodovodu v ulici Vaníčkova, Sezimovo Ústí 1   Vodárenská společnost Táborsko s.r.o. bude jako investor rekonstruovat ve Vaníčkově ulici v Sezimově Ústí 1 vodovodní řad.

(20) jednotlivé investice » Sezimovo Ústí Vítkovecká ulice – rekonstrukce vodovodu a kanalizace

Sezimovo Ústí I – Vítkovecká ulice – rekonstrukce vodovodu a kanalizace. To je další letošní společná akce Vodárenské společnosti Táborsko s.r.o. a Města Sezimovo Ústí.
...1 , 2 , 3 , 4 » 6...