Hledání

(31) základní informace » Vítězem koncesního řízení na výběr provozovatele vodovodů ...

Vítězem koncesního řízení na výběr provozovatele vodovodů a kanalizací pro Vodárenskou společnost Táborsko (VST) v letech 2022 – 2031 se stal současný provozovatel, ČEVAK a.s. České Budějovice.

(32) Aktuálně » Vodárenská společnost Táborsko s.r.o. stanula na prahu dospělosti

Vodárenská společnost Táborsko s.r.o. letos završí osmnáct let své působnosti. Od svého vzniku prošla mnoha složitými obdobími, změnami, a také co do hodnoty majetku vyrostla. Pojďme si připomenout nejvýznamnější mezníky její historie.

(33) jednotlivé investice » Zokruhování vodovodu a rekonstrukce kanalizace ve Voborské ulici v Plané nad Lužnicí je dokončeno

Tento týden byly dokončeny veškeré stavební práce v ulici Voborská v Plané nad Lužnicí. Dodavatel – společnost SWIETELSKY stavební s.r.o. odštěpný závod Dopravní stavby JIH zde provedla rekonstrukci více než 150 m kanalizace o průměru 250 a 300 mm a prodloužení vodovodu PE 100 v délce 105 m.

(34) Stránky » Aktuálně

V týdnu od 6.5. do 10.5.2024 byla na AČOV Tábor dokončena stavební část kalového bunkru. Podzemní objket s kapacitou 60 m3 bude sloužit pro uskladnění odvodněného kalu z ČOV Klokoty před jeho následným vysušením a pyrolýzou.

(35) Stránky » Čerpací stanice odpadních vod v Čelkovicích má nový kabát

V průběhu října provedla stavení firma PTX sanace z Dobré Vody u Českých Budějovic opravu vnitřní  a vnější stavební části čerpací stanice odpadních vod v Čelkovicích. Ta stojí na levém břehu Lužnice u mostu a přečerpává odpadní vody potrubím, zavěšeným na mostě, na druhou stranu řeky.

(36) Stránky » Čerpací stanice odpadních vod v Čelkovicích má nový kabát

V říjnu provedla stavební firma PTX sanace z Dobré vody u Českých Budějovic kompletní opravu vnější i vnitřní stavební části čerpací stanice odpadních vod v Čelkovicích. Objekta stojí na levém břehu Lužnice u mostu.

(37) Stránky » Chyba 404 - stránka nenalezena

Litujeme, ale stránka, kterou chcete zobrazit, neexistuje. Omlouváme se za způsobené potíže. Možné příčiny chyby: Stránka byla přesunuta na jinou adresu. Zadali jste špatně adresu stránky do prohlížeče. Odkaz na požadovanou stránku již není platný.

(38) Stránky » doporučený postup

Jak postupovat v případě zájmu o vodovodní a kanalizační přípojku naleznete na stránkách našeho provozovatele ČEVAK a.s.: https://www.cevak.cz/cs/vodovody/pripojka-k-vodovodu

(39) Stránky » Kvalita vody

Pro aglomeraci Tábor, Sezimovo Ústí a Planá nad Lužnicí je centrálním zdrojem pitné vody Vodárenská soustava Jižní Čechy. Tvoří jí úpravna vody Plav, která odebírá vodu z řeky Malše, akumulovanou ve vodní nádrži Římov.

(40) Stránky » legislativa havárií a odstávek

Během provozování vodovodů a kanalizací dochází k přerušení dodávky pitné vody nebo odvádění vody odpadní. To se děje zpravidla ze dvou důvodů: havárie v tomto případě dojde k nahodilému, neplánovanému odstavení zásobování pitnou vodou/odvádění odpadní vody vlivem poruchy.
...1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6...